Jdi na obsah Jdi na menu
 


Qundra Vankat Hill  se narodila 22.10.2005 v Pardubicích. Domů jsme si jí přivezli 22.12. 2005 jako miniaturní kopii čecháčka, malinkou a krásně ostříhanou. Doma ji ale říkáme Agi, Aginko, Agino.
Od malinka je sebevědomá, někdy až přiliš. Není jí svatá ani plemena jako boxer či dobrman.  S pejskama se kamarádí, ale zbytečně je nevyhledává. Je opatrná, než si někoho pustí k tělu, at je to pes či člověk. Povahu má klidnou a milou, je to kamarádka do nepohody. Jako každy čecháček baští vše co je i není k jídlu.
Ráda cestovala a stále cestuje. Už jsme vyzkoušeli loď, vlak, metro, autobus i tramvaj a vždy v pohodě bez stresu, jako by to byla samozřejmost.
Absolvovali jsme  pár výstav ve třídě dorostu, mezitřídě a třídě otevřené, kde se chovala jako profesionálka. 
Dosažená ocenění: výborná 1,  res.CAC, CAC.
 
Qundra Vankat Hill was born 22 October, 2005 in Pardubice.  We brought her home 22 December 2005. She looked as a miniature copy czech terrier, tiny and beautifully cut. Home we call her Agi, Aginko or Agato.
From young age she was confident, sometimes too much. She is not afraid of other breed like a boxer or a Doberman. With other dogs she is friendly, but she does not search unnecessarily. She is careful and does not let come close any foreignerdog or man, except her family she love.  Character is calm and nice, it's a truthful friend. 
Like every czech terrier she is very hungry, eat everything and every time. Need to be careful to keep her slim.
I traveled and she come with us most of the time. We tried boat, train, subway, bus and tram,and always at ease, without stress,like if it was a commonplace for her.
We did some shows in puppy class, middle class and open class, where she acted as a professional.
Achieved results: excellent 1, rec.CAC, CAC
 

Náhledy fotografií ze složky Aginka